עמוד המאמרים

חוג משחקי מחשב לילדים

עולם משחקי המחשב הפך בעשור האחרון לתעשייה של ממש: חברות הייטק שלמות מתבססות על ייצור מוצרי משחק מחשב, לילדים ומבוגרים. משחקים מתוחכמים, משחקי פלייסטיישן ועוד – עם הזמן כולם משתכללים יותר, מציעים יותר חידושים והמשחק הופך להיות חוויה מלאה לאנשים המשחקים בו. עם הזמן, ילך עולם התכנות ומשחקי המחשב ויגדל עוד – לתחומים וגילאים נוספים, לרעיונות וחידושים מרעננים ועוד.

גם כיוון העבודה הכללי של המשק בעשורים הקרובים הולך לעבור מהפך של ממש: מקצועות שונים יאבדו את הרלוונטיות שלהם, המחשבים יחליפו מקצועות טכניים ושוק העבודה יתבסס יותר ויותר על יצירתיות, כישרונות ויוזמה – שכמובן מבוססים על מחשב.

חשיבות הקניית יכולות בגיל צעיר

לאור כל אלו, צעד חכם בכיוון הנכון הוא להקנות לילד ידע וכלים בפיתוח ותכנות. מי שמסיים את שנות הלימודים כאשר הוא בעל ידע בסיסי או יותר בעולם התכנות – יכול להתחיל את לימודיו הגבוהים בתחום בקלות רבה יותר ומשם הדרך להתקבל לעבודה בתחום הייטק והמחשבים – קצרה ביותר.

אנחנו בהייטק סקול מזמינים אתכם, הורים לילדים ונערים, לקחת צעד קדימה לטובת עתיד מקצועי מובטח לילדיכם, ולרשום אותם לאחד מהחוגים שאנו מציעים. חוגי התכנות שלנו יעניקו לילדיכם ידע בסיסי ומקצועי בתכנות, הבנה בתחום התכנות והפיתוח וכלים ללמידה עצמית בהמשך.

חוג פיתוח משחקי מחשב

בחוג זה ילמדו המשתתפים בחוג איך יוצרים משחקים דו ותלת מימדיים, בשפת תכנות #C ובתוכנת Unity. שילוב אנימציה, מולטיפלייר ועוד.

בין היכולות והכלים שרוכשים המשתתפים בקורס: מושגים בתכנות (כגון אלגוריתם, מחלקה, משתנים, פונקציות, משפטי תנאי), פקדים (תיבת טקסט, תמונות, רשימה נגללת, כפתורים), אירועים, עיצוב ב- Blender, התאמת המשחק לאנדרואיד, שמירת נתונים, פקודות מתקדמות ביוניטי, חיבור לממשק גוגל, עיצוב מתקדם ועוד.

בכל אחד מהשלבים יקבלו המשתתפים פרוייקט סיום קורס, בהתאם לחומר הנלמד.

אופן הלימוד בחוג

במסגרת החוג שלנו, הילד יוכל ללמוד בקצב האישי שלו – ובזמן הנוח לו, כאשר כל שיעור מוקלט מראש ונמשך 45 דקות. בנוסף, מידי שבועי מתקיים מפגש אונליין של המשתתפים יחד עם המדריך, שם יוכלו לשאול שאלות ולקבל סיוע במשימות. לאחר סיום הביצוע של המשימה השבועית – ייפתח באופן אוטומטי השיעור הבא. כל משימה שצלח התלמיד בהצלחה – מזכה אותו בנקודות, שאותן יוכל להמיר בחנות מתנות שווה!

מה היתרונות של הלימודים אצלנו?

בשיטת הלימודים שלנו, מתאפשרת לתלמיד גמישות – התלמיד יכול ללמוד מתי שנוח לו במהלך השבוע, התאמה לקצב האישי – כל תלמיד לומד מתקדם בקצב שמתאים לו, ויחד עם זאת – מקבל התלמיד משימות ופרוייקטים שונים שמאפשרים לו להביא לידי ביטוי את החומר הלימודי באופן מהנה ויצירתי.

החומר מועבר לתלמידים באופן חווייתי, מעניין ולפעמים מאתגר – מה שמעניק להם מוטיבציה להבין, לדעת, להצליח ולהפיק את המירב.

בנוסף, כל תלמיד מקבל תמיכה אונליין לפי הצורך שלו – בשיעור שבועי, במעקב של המדריך אחר המשימות וביצוען על ידי התלמיד, ובמתן תמיכה לאורך כל הדרך. לצורך התמיכה קיים גם פורום לשאלות ותשובות, וכן ערוץ שמאפשר יצירת קשר בין התלמידים השונים בקורס.

אם גם אתם רוצים להקנות לילדיכם כלים לעתיד מבטיח – צרו עימנו קשר. חוויה והנאה מובטחת!