עמוד המאמרים

אפקט הקורונה: איך להעסיק את הילדים כאשר לא יוצאים מהבית?

לא פעם מתרחשים משברים, תהפוכות וקשיים כלל עולמיים. במשבר הנוכחי, מגיפת הקורונה מאלצת הורים וילדים ברחבי כל הארץ להישאר בבתים, מה שמצריך מההורים למצוא זמן תעסוקה מתאים לילדיהם ומצד שני – לדאוג שחלק מהזמן היקר ינוצל לטובה: אם להקניית תכנים חינוכיים, רכישת כלי למידה ועוד.

בסופו של דבר, ההחלטה כיצד לעבור את המשבר הנוכחי עם ילדינו תלויה בהחלטה שלנו: האם נחפש על מה עוד ניתן להתלונן במצב שאליו נקלענו? או, למצוא דרך יצירתית להפוך את הלימונים ללימונדה – ולנצל את הזמן שהתפנה לילדים מבית הספר לצורך לימודי שיקדם אותם בהמשך.

להשקיע בעתיד

כשמדובר בילדים שלנו, זמנים כאלו הם הזדמנות "לחשב מסלול מחדש" ולהקנות לילד כלים וידע שלא יוכל לרכוש בבית הספר. מיום ליום, ההתפתחות הטכנולוגית הולכת וצוברת תאוצה בהתפתחות הכלל עולמית. העתיד המקצועי שאליו צועד דור ילדינו תלוי בעיקר ביכולות טכנולוגיות בתחום המחשבים, שעם הזמן יכסה חלקים נרחבים יותר ויותר בעולם התעסוקה המתקדם.

הייטק-סקול הוא בית ספר שהוקם בדיוק למטרה זו: אנחנו מאמינים שאין גיל "מוקדם מידי" להקניית כלים כל כך שבים לילדים בדור שלנו, וככל שהם יקבלו את הכלים הנכונים בזמן הנכון – יכולותיהם הטכנולוגיות יתפתחו בהתאם, והדרך ללימודי הייטק ומשם לקריירה בתחום תהיה קלה וזמינה מאוד.

ימים אלו של השהייה בבית יכולים להיות מנוצלים היטב על ידי ילדיכם, ללימוד קורסים מהנים וחווייתיים, ועשירים בידע טכנולוגי מתקדם ובכלים מהעתיד המקצועי. אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם מהקורסים השונים, ולהעניק לילדיכם בתקופה זו חוויה עשירה לצד לימוד מעמיק בתחום.

הקורסים שלנו

הקורסים בבית הספר שלנו מתחלקים לשלושה, כאשר בכל קורס ישנן רמות שונות של למידה. הקורסים מותאמים לילדים בגילאי 10 עד 18, והם מועברים בצורה חווייתית תוך משימות מעשיות לתרגול בבית. השיעורים מוקלטים מראש, ולילד מתאפשר ללמוד מתי שנוח לו במהלך השבוע. במקבלי, ישנם שיעורי אונליין לצורך סיוע ושאלות והילד צובר נקודות בונוס עם כל משימה שמגיש. בסוף הקורס מגיש התלמיד פרוייקט מסכם.

קורס פיתוח משחקי מחשב

קורס שבנוי לפי חמש, רמות, כאשר בסיום כל רמה ניתן להתקדם לרמה הבאה. הילדים לומדים כיצד לפתח משחקים בתוכנת Unity, תוך לימוד פקדים שונים, אנימציות, תלת מימד, מולטיפלייר ועוד.

קורס תכנות WEB

בקורס זה לומדים הילדים כיצד לפתח אתר אינטרנטי ב- Visual Studio, בשפת CSS3 ו- HTML5. בנוסף, מקבלים התלמידים כלים להעלאת האתר לאוויר ולקידומו בגוגל. בקורסים המתקדמים יותר, יילמדו פקדים שונים, שילוב מרכיבי JAVA ואפליקציות.

קורס פיתוח אפליקציות

בקורס זה לומדים הילדים פיתוח אפליקציות לאנדרואיד על ידי תוכנת Android Studio, ואת שפת הפיתוח JAVA, תוך היכרות עם פקודות שונים, כגון משפטי תנאי, משתנים, לולאות ועוד. במהלך הקורס יוצר התלמיד שלושה סוגים של אפליקציות: אפליקציית חידון, אפליקציית ניהול חנות ואפליקציית המרת מטבע.

לסיכום

גם אתם יכולים להעניק לילדיכם חוויית לימוד עשירה בימים אלו, תוך כדי הנאה ויצירתיות. אתם מוזמנים להצטרף למאות הורים שבחרו לנצל נכון את התקופה ולהקנות לילדיכם כלים לעתיד מקצועי מבטיח.